Skip to content

UX Wrocław — 22 października 2013, 19:00

2013 22 października
by Szymon Boniecki

Spotykamy siÄ™ po raz trzeci!

Krzysztof Kubasek jest projektantem wzornictwa przemysłowego i opowie nam o procesie projektowania z myślą o człowieku w przedmiotach codziennego użytku. W części profili będziemy rozmawiać z Anną Liszewską.

Jak wziąć udział?
Przeanalizowaliśmy Wasze głosy z ankiety i zrezygnowaliśmy z konieczności rejestracji. Wstęp jest jak zawsze darmowy i wystarczy dopisać się do wydarzenia na Facebooku.

Prezentacje

Codzienność rzeczy — o projektowaniu z myślą o człowieku
KRZYSZTOF KUBASEK, produktDizajn Studio
Projektant wzornictwa przemysłowego, założyciel oraz lider produktDizajn Studio.
Jego działalność koncentruje się na projektowaniu innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorstw uwzględniając aspekty ergonomii, technologii oraz możliwości komputerowego wspierania wytwarzania. Głównym celem jego pracy jest aby powstały produkt był przyjazny dla użytkownika. Wraz z Politechniką Wrocławską pracuje nad projektami robotów społecznych poprawiających jakość życia ludzi.
Jego prace prezentowane były m.in. na Arena Design Poznań, London Science Museum, FLASH on Innovations–Technology–Machines Poland Fair, Technology ISH Exposition Frankfurt, CEBIT Hannover, Robots on Tour, Zurich, Szwajcaria.
Na Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych prowadzi badania naukowe na temat zrównoważonego rozwoju w produkcji produktów codziennego użytku. Założyciel Koła Naukowego Pawilon De Factory we Wrocławiu, animującego postawy ekologiczne.

Profile UX: ANNA LISZEWSKA, Objectivity
Postacie ze świata UX, AI i HCI opowiadają swoje historie.
W Objectivity jako Specjalista ds. UX, wspiera tworzenie użytecznego i zrozumiałego dla użytkowników oprogramowania. Pracuje również nad edukacją zespołów tak by projektowanie zorientowane na użytkownika było integralną częścią tworzenia produktów firmy.

Spotykamy się w Locie Kury o 19:00.

Do zobaczenia!

No comments yet

Leave a Reply

Note: You can use basic XHTML in your comments. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS