Skip to content

Projektowanie usług w sektorze publicznym na przykładzie brytyjskiego Design Council – Warszawa, 25.09, godz. 18.00

2012 10 września
by Tomasz Lizoń

Abstrakt

Projektowanie usług to coraz goręcej dyskutowany temat nie tylko w kontekście sektora komercyjnego, ale właśnie organizacji publicznych. Design Council jest jedną z pionierskich instytucji w tej dziedzinie, prowadząc programy ukierunkowane na uproszczenie i zwiększenie efektywności usług oferowanych przez sektor publiczny w Wielkiej Brytanii. Weronika Rochacka opowie o wybranych projektach Design Council z uwzględnieniem zastosowanych procesów oraz narzędzi projektowych.

Bio

Weronika Rochacka pracuje jako Design Strategist w katowickiej pracowni CODE Design, gdzie odpowiada za kierowanie pracami związanymi z projektowaniem usług oraz budowaniem strategii zarządzania designem. Do zespołu dołączyła po kilkuletniej pracy w brytyjskim Design Council w Londynie, wiodącym ośrodku promocji efektywnego zarządzania designem na świecie. Tam pracowała m.in. przy projektach związanych z upowszechnianiem wiedzy o designie wśród brytyjskich przedsiębiorstw, centrów nauki i technologii oraz organizacji sektora publicznego.

Czas i miejsce

 • 25 wrzeÅ›nia (wtorek), godz. 18.00.
 • MiTo art.café.books, ul. WaryÅ„skiego 28 (zaraz przy Metro Politechnika).

Zachęcamy do potwierdzenia swojej obecności na FB

https://www.facebook.com/events/285437341569542/ – nie jest to jest to obowiązkowe, jednak pozwoli nam wstępnie oszacować liczbę uczestników i tym samym lepiej się przygotować do spotkania.

3 komentarze leave one →
 1. Piotr permalink
  26 września, 2012

  Czy jakieś nagranie z wydarzenia może planujecie udostępnić?

 2. Tomasz Lizoń permalink*
  26 września, 2012

  Nie mamy nagrania z prezentacji Weroniki. Zapraszamy jednak na kolejne spotkanie pod koniec października. Szczegóły wkrótce.

Trackbacks and Pingbacks

 1. Design thinking a projektowanie usług w sektorze publicznym

Leave a Reply

Note: You can use basic XHTML in your comments. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS