Skip to content

Lipcowe spotkanie CHI Polska, Warszawa, 19.07, godz. 18.00

2012 8 lipca
by Tomasz Lizoń

W związku z nadejściem wakacji szykujemy dla Was spotkanie w nieco innym, niż zazwyczaj stylu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na prezentację przy piwie w MiTo art.café.books (http://www.mito.art.pl/) przy ul. Waryńskiego 28 (zaraz przy Metro Politechnika) w czwartek, 19 lipca o godz. 18.00.

W trakcie spotkania Karolina Walo, Marcin Piotrowski i Aga Szóstek opowiedzą o najciekawszych rzeczach, które zobaczyli na konferencji CHI (Human Factors in Computing Systems), która miała miejsce w Maju w Austin, w Teksasie. Będzie mowa m.in. o kostkach do mierzenia czasu, grze w której można umawiać się na randkę z wredną dziewczyną oraz o pluszowych zabawkach, które mają wszystkim, czym tylko się da. Przy okazji chcemy podzielić się z Wami naszymi planami na przyszłość i posłuchać Waszych opinii oraz ewentualnych sugestii co jeszcze wspólnie możemy zorganizować.

Dzięki uprzejmości i gościnności MiTo wszyscy uczestnicy mogą liczyć na zniżkę w kawiarni (10%), księgarni (5%) oraz kartę stałego klienta na całe życie ;)

Zachęcamy do potwierdzenia swojej obecności na FB: https://www.facebook.com/events/262851117154832/ – nie jest to jest to obowiązkowe, jednak pozwoli nam to wstępnie oszacować liczbę uczestników i tym samym lepiej się przygotować do spotkania.

Kto będzie opowiadał?

Karolina Walo pracuje w Play jako brand manager. Kiedy tylko ma możliwość prowadzi i uczestniczy w projektach, których celem jest budowanie User Experience. A przy okazji jest mistrzynią w prowadzeniu warsztatów kreatywnych.

Marcin Piotrowski także pracuje w Play, gdzie stara się wszystkich zarazić ideami i metodami projektowania zorientowanego na użytkownika. Organizuje bardzo ciekawe szkolenia visual thinking i storytelling a w wolnych chwilach pasjami gra w gry planszowe oraz pisze UXowego bloga.

Aga Szóstek współpracuje z Play i z innymi firmami pomagając im zaaplikować myślenie kategoriami UX w ramach swojej firmy Everbe. Jest także wykładowcą projektowania UX na poznańskiej School of Form i pasjonatką tego tematu zawodowo i prywatnie.

Zapraszamy!

No comments yet

Leave a Reply

Note: You can use basic XHTML in your comments. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS