Skip to content

Human Computer Confluence i jego tematyka – Warszawa, 23.08, godz. 18.00

2012 13 sierpnia
by Tomasz Lizoń

Jako, że nasze poprzednie spotkanie w nieco mniej formalnym stylu spotkało się z pozytywnym odzewem chcemy Was raz jeszcze zaprosić do MiTo art.café.books.

Czas i miejsce

  • 23 sierpnia (czwartek), godz. 18.00
  • MiTo art.café.books, ul. WaryÅ„skiego 28 (zaraz przy Metro Politechnika)

Abstrakt

Agata Pasikowska wyjaśni czym jest podejście Human Computer Confluence i jakie tematy są podejmowane w ramach badań z tej dziedziny? Opowie również o charakterze szkoły letniej HCC w Mediolanie oraz tematach, które z niej przywiozła: interakcji jako zabawie, pozytywnej technologii i jej aplikacjach, projektowaniu w mieszanej rzeczywistości oraz badaniach doświadczania ciała i obecności w perspektywie interakcji człowiek – komputer.

Bio

Agata Pasikowska –Architektka informacji i specjalistka user exprience w Kalicinscy.com, gdzie projektuje głównie aplikacje mobilne. Ukończyła Społeczną Psychologie Internetu i Komunikacji SWPS. Doktorantka SWPS. Bada dialogowość wewnętrzna i osobowość. W branży zaczynała jako konsultantka użyteczności w firmie UseLab, następnie jako specjalistka IA/UX w Artegence.

Dodatkowe informacje

Dzięki uprzejmości i gościnności MiTo ponownie wszyscy uczestnicy mogą liczyć na zniżkę w kawiarni (10%), księgarni (5%) oraz kartę stałego klienta na całe życie ;)

Zachęcamy do potwierdzenia swojej obecności na FB: https://www.facebook.com/events/516916178323710/ – nie jest to jest to obowiązkowe, jednak pozwoli nam wstępnie oszacować liczbę uczestników i tym samym lepiej się przygotować do spotkania.

No comments yet

Leave a Reply

Note: You can use basic XHTML in your comments. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS