Skip to content

Axure – warsztaty dla początkujących, Kraków

2013 24 lutego
by Bartek Matoga

W tym miesiącu odbyły się pierwsze warsztaty poświęcone projektowaniu z wykorzystaniem programu Axure RP, zorganizowane w Krakowie przez CHI Południe. Szkolenie przeznaczone było dla początkujących użytkowników, którzy dopiero zaczynają korzystać z programu bądź mają z nim bardzo niewielkie doświadczenie i chcą poszerzyć swoje umiejętności. Warsztaty poprowadził Michał.
W kolejnych miesiącach planujemy kontynuację warsztatów z uwzględnieniem bardziej zaawansowanych projektów. Informacje na temat nadchodzących szkoleń będą ukazywać się na bieżąco na fanpejdżu CHI Południe.

Nasz trener

Michał zaczynał swoją przygodę z projektowaniem interfejsów 7 lat temu od poprawiania formularzy oraz dokumentów różnych firm i instytucji. Następnie zdobywał doświadczenie w kilku agencjach interaktywnych, pełniąc różne role w wielu projektach: od analityka, przez managera projektów aż do UX Designera. Jego fascynacja Axurem i jego możliwościami rozpoczęła się 4 lata temu i od tej pory Michał nieprzerwanie “przyjaźni się” z tym narzędziem coraz dogłębniej poznając jego tajemnice. Obecnie pracuje jako Projektant Interakcji w jednej z krakowskich firm.
Poza pracą Michał pasjonuje się światem fantastyki, podróżami kulinarnymi oraz pisaniem papierowych listów.

 

Nasi Partnerzy

Dzięki współpracy z firmą Making Waves Polska mogliśmy przeprowadzić warsztaty w komfortowych warunkach w siedzibie firmy.

Pytania związane ze spotkaniami CHI Południe prosimy kierować na adres: bartlom.matoga@gmail.com.

 

No comments yet

Leave a Reply

Note: You can use basic XHTML in your comments. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS